14 Nisan 2010 Çarşamba

şuursuz!!

Aslında tam olarak ne yazıcağımı hiç düşünmedim bu blogu neden açtığımıda bilmiyorum çok sıkıldım bibişm yaa. Ev arkadaşım İstanbula gitti sabahtan beri bende yatıyorum Tv izliyorum nete giriyorum yine tv izliyorum yine nete giriyorum yemek yiyorum sonra canım sıkılıyor tatlı yiyorum canım istemediği halde tatlı yiyorum.canım ne istiyor bilmiyorum oda sapıttı!! bulaşıkları yıkamaya bile üşeniyorum.Odam aldı başını gidiyor dolabılm bana yalvarıyor beni nolur acı çekiyorum dior. Derdim ne anlamıyorum.Aslında bu rehavetin üstüme çökmesi sınavlar sonrası olmasın bibişim. vee sınavlarım bitti! tam 17 tane sınva girdim evet evet inanamıyorsun demi kuzum!! Şimdik şöyleki açıköğretim sınavlarına giriyorum hiç çalışmadan girdim yanlışların doğruları götürüp götürmediğini sınavlardan 30 dak önce öğrendim. beklerkene okulun bahçesinde bi kıza sordum oda malmısın der gibi yüzüme baktı yok dedi götürmüyor. ya ölemi dedim:d iyimişş!! şey sen neokuosun ne olunuyo sizin bölümde filan dedim !! iice salak demesin bu kız dedm şey ben aslında ikinci üniv oluyorum da dedım:DD diyorum ki eğer geçersem bu derslerin çoğundan kendimin zeki olduğuma inanıcam :D okuldaki sınavlarda öle ggeçti hayatımın kabus 7 günü bitti 2 gün 8 sınav 5 günde 9 sınav!!! kendime inanamıyorum yani! sonuççlar gelince görücem artık! ay bu ne ya yazdıklarıma baktım inekmiyim ne!! hiç tarzım deil. sadece yemek yemeyi severim ben!!
Tv izlerken şu küçük kadınlar dizisine rastladım o ne ya o ne biçim saçma sapan bi dizi bunu izleyen insanlar varmı! ben o insanları tebrik etmek istiyorum ya gerçekten o gıcık kızlara nasıl katlanabiliyorlar.pof ya bugun ne kadar boş işlerle uğraşıyorum oysa bir gün öncesine kadar hergün 200-300 sayfalık kitapları bitiriyordum.Okuduğum kitapların bana yararı oluyormu diye düşünüyordum oysa.işte diorum ki Heidegger amacamin hayatı düşünceleri, freud dayımın'ın,Nietzscheden banane ya diorum!! mesela Kant'ın saçma sapan adalet miş özgürlükmüş anlayışı bana ne ya zaten eleştirdim onu sınavda!Sosyolojiye İhanet ediyorum şu anda!!
aman ya çok saçmaladım neyse işte öptüm bibişim yazılarımın devamı gelirmi bilmiorum şimdilik hayran kitlem olursa belki::DDDD

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder